W swojej strategii firma Krakowska Manufaktura Czekolady zakłada dalszy rozwój sieci głównie w oparciu o systematyczne otwieranie lokali franczyzowych.

W ramach pakietu franczyzowego, gwarantujemy sprawdzony i szczegółowo przetestowany model prowadzenia biznesu opracowany zarówno na podstawie własnych doświadczeń sieci, jak i doświadczeń zebranych w trakcie współpracy z zagranicznymi firmami doradczymi. System franczyzowy Krakowskiej Manufaktury Czekolady opiera się przede wszystkim na ciągłym wsparciu franczyzobiorcy przez centralę sieci od momentu podjęcia współpracy, poprzez cały proces inwestycyjny oraz stałą opiekę w czasie prowadzenia Manufaktury.

Pakiet franczyzowy, który Państwu oferujemy zawiera:

  • korzystanie z opatentowanego znaku towarowego Krakowska Manufaktura Czekolady oraz pełnego know-how firmy
  • pomoc przy wyborze lub pozyskaniu odpowiedniej lokalizacji sklepu oraz negocjacjach umów najmu
  • wsparcie w wykonaniu aranżacji Krakowskiej Manufaktury Czekolady
  • zaplanowanie pierwszej dostawy i planowanie następnych dostaw
  • bezpłatny system szkoleń inicjalnych oraz bieżących

Od potencjalnych franczyzobiorców oczekujemy przede wszystkim pełnego zaangażowania w prowadzenie Krakowskiej Manufaktury Czekolady oraz możliwości zainwestowania środków w wysokości około 350 - 400 tys w zależności od lokalizacji.

Jeżeli interesuje Państwa udział w ciekawym przedsięwzięciu opartym o solidne podstawy  - prosimy o kontakt mejlowo lub kontakt telefoniczny.

Krakowska Manufaktura Czekolady otwarta jest na wszelką współpracę. Jeżeli chcesz podjąć się własnego biznesu, na zasadzie franczyzy w dużych polskich miastach, poprzez prowadzenie pijalni czekolady czy sklepu -  napisz do nas drogą mailową w celu uzyskania dalszych informacji.